Drewnolite to marka, która łączy piękno i historię litego drewna, z lekkimi, ponadczasowymi dodatkami takimi jak stal czy szkło. Nasze meble wytwarzamy w niskich seriach. Nie świadczymy szeroko rozumianych usług stolarskich, koncentrując się w pełni na naszych wizjach, pomysłach i projektach. Jednocześnie, jeśli masz w głowie pomysł na ciekawy mebel, napisz do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Być może wspólnie uda się stworzyć coś pięknego i trwałego.

Aktualnie w naszej ofercie:

Forste S FORSTE/S - minimalistyczny pulpit wykonany z naturalnego, pięknego, litego drewna oparty na czarnym, matowym, metalowym stelażu.

Dowiedz się więcej


 Forste MFORSTE/M - minimalistyczny pulpit wykonany z naturalnego, pięknego, litego drewna oparty na czarnym, matowym, metalowym stelażu.

Dowiedz się więcej


 Forste LFORSTE/L - największy z całej trójki, minimalistyczny pulpit wykonany z naturalnego, pięknego, litego drewna oparty na czarnym, matowym, metalowym stelażu.

Dowiedz się więcej


 KIRJAVAKIRJAVA - minimalistyczny stolik kawowy z dwustronnie wysuwaną szufladką. Wykonany z jesionowego, litego drewna, olejowany na satynowy polysk (korpus) oraz orzech (szufladka oraz nogi).

Dowiedz się więcej

KontaktNapisz lub zadzwoń

Nasze meble produkujemy na terenie
WARSZAWSKIEGO PARKU PRZEMYSŁOWEGO

Jeśli masz pytania, wątpliwości, chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach lub nawiązać współpracę napisz do nas lub zadzwoń.

Odpowiadamy na każdą wiadomość e-mail.

DREWNOLITE.PL
e-mail: 
kontakt@drewnolite.pl
tel.: + 48 514 448 884
tel.: + 48 609 126 125
Dołącz do nas na Facebook-u:
http://www.facebook.com/drewnolitepl/ 

Zobacz nas na Instagramie:
https://www.instagram.com/drewnolite/