Drewnolite to marka, która łączy piękno i historię litego drewna, z lekkimi, ponadczasowymi dodatkami takimi jak stal czy szkło. Nasze meble wytwarzamy w niskich seriach. Nie świadczymy szeroko rozumianych usług stolarskich, koncentrując się w pełni na naszych wizjach, pomysłach i projektach. Jednocześnie, jeśli masz w głowie pomysł na ciekawy mebel, napisz do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Być może wspólnie uda się stworzyć coś pięknego i trwałego.

Aktualnie w naszej ofercie:

Forste S FORSTE/S - minimalistyczny pulpit wykonany z naturalnego, pięknego, litego drewna oparty na czarnym, matowym, metalowym stelażu.

Dowiedz się więcej


 Forste MFORSTE/M - minimalistyczny pulpit wykonany z naturalnego, pięknego, litego drewna oparty na czarnym, matowym, metalowym stelażu.

Dowiedz się więcej


 Forste LFORSTE/L - największy z całej trójki, minimalistyczny pulpit wykonany z naturalnego, pięknego, litego drewna oparty na czarnym, matowym, metalowym stelażu.

Dowiedz się więcej


 KIRJAVAKIRJAVA - minimalistyczny stolik kawowy z dwustronnie wysuwaną szufladką. Wykonany z jesionowego, litego drewna, olejowany na satynowy polysk (korpus) oraz orzech (szufladka oraz nogi).

Dowiedz się więcej

Showtime