Polityka jakości

W produkcji naszych mebli każdorazowo staramy się zapewnić najwyższą jakość oferowanych produktów. Meble z litego drewna tworzymy z pasją i pełnym zaangażowaniem.Większość prac wykonywana jest ręcznie lub przy pomocy podstawowych maszyn stolarskich. Niedoskonałości drewna, sęki czy pęknięcia bardzo często pozostawiamy w ich pierwotnym stanie. Wg naszej filozofii każdy kawałek litego drewna ma swoją historię, którą chcemy zachować i przenieść do naszych wnętrz.

Jednocześnie bardzo zależy nam, aby nasze meble stały się dopełnieniem Waszych mieszkań, domów czy biur, aby delikatnie i subtelnie zwracały na siebie uwagę mieszkańców i ich gości. Zatem jeśli uważasz, że coś możemy zrobić lepiej - napisz do nas o tym na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Z przyjemnością zapoznamy się z każdą konstruktywną uwagą i w miarę możliwości uwzględnimy ją w naszych działaniach.

Showtime

KontaktNapisz lub zadzwoń

Nasze meble produkujemy na terenie
WARSZAWSKIEGO PARKU PRZEMYSŁOWEGO

Jeśli masz pytania, wątpliwości, chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach lub nawiązać współpracę napisz do nas lub zadzwoń.

Odpowiadamy na każdą wiadomość e-mail.

DREWNOLITE.PL
e-mail: 
kontakt@drewnolite.pl
tel.: + 48 514 448 884
tel.: + 48 609 126 125
Dołącz do nas na Facebook-u:
http://www.facebook.com/drewnolitepl/ 

Zobacz nas na Instagramie:
https://www.instagram.com/drewnolite/